TJT15068RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TJT15068RJ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TJT15068RJ
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description RES CHAS MNT 68 OHM 5% 150W
Datasheets: TJT15068RJ.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Message
Specifications of TJT15068RJ
Part Number TJT15068RJ Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description RES CHAS MNT 68 OHM 5% 150W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant