LM336Z25XA
LM336Z25XA
Manufacturers: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Description: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
In stock: 5493 pcs
Download: LM336Z25XA.pdf
RFQ
LM336Z25
LM336Z25
In stock: 291289 pcs
Download: LM336Z25.pdf
RFQ
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year