LM336Z-2.5#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LM336Z-2.5#TRPBF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LM336Z-2.5#TRPBF
Manufacturer/Brand: ADI (Analog Devices, Inc.)
Product description IC VREF SHUNT 2.49V TO92-3
Datasheets: LM336Z-2.5#TRPBF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of LM336Z-2.5#TRPBF
Part Number LM336Z-2.5#TRPBF Manufacturer ADI (Analog Devices, Inc.)
Description IC VREF SHUNT 2.49V TO92-3 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 59722 pcs Data sheet LM336Z-2.5#TRPBF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
LM336Z-2.5/LFT1
LM336Z-2.5/LFT1
Manufacturers: N/A
Description: IC VREF SHUNT 2.49V TO92-3
In stock: 297192 pcs
Download:
RFQ
LM336MX-5.0/NOPB
LM336MX-5.0/NOPB
Manufacturers: N/A
Description: IC REFERENCE DIODE 5.0V 8-SOIC
Download:
RFQ
LM336Z-2.5/LFT7
LM336Z-2.5/LFT7
LM336MX-2.5
LM336MX-2.5
Description: IC VREF SHUNT 2.49V 8SOIC
LM336Z
LM336Z
Manufacturers: STMicroelectronics
Download: LM336Z.pdf
LM336Z-2.5/NOPB
LM336Z-2.5/NOPB
LM336MX-5.0
LM336MX-5.0
Description: IC VREF SHUNT 5V 8SOIC
LM336Z25
LM336Z25
Manufacturers: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Description: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Download: LM336Z25.pdf
LM336MX-2.5/NOPB
LM336MX-2.5/NOPB
LM336Z-2.5#PBF
LM336Z-2.5#PBF
Manufacturers: ADI (Analog Devices, Inc.)
Download: LM336Z-2.5#PBF.pdf
LM336Z-2.5/LFT3
LM336Z-2.5/LFT3
LM336Z-5.0/NOPB
LM336Z-5.0/NOPB
Description: IC VREF SHUNT 5V TO92-3
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year