GPF13.3W9
3M3M
3M
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: GPF13.3W9
Manufacturer/Brand: 3M
Product description GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3"
Datasheets: 1.GPF13.3W9.pdf2.GPF13.3W9.pdf3.GPF13.3W9.pdf
RoHs Status Not applicable / Not applicable
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of GPF13.3W9
Part Number GPF13.3W9 Manufacturer 3M
Description GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3" Lead Free Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Quantity Available 1603 pcs Data sheet 1.GPF13.3W9.pdf2.GPF13.3W9.pdf3.GPF13.3W9.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
GPF10.1W9
GPF10.1W9
Manufacturers: 3M
Description: GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 10.1"
In stock: 3138 pcs
Download: GPF10.1W9.pdf
RFQ
GPF17.0W
GPF17.0W
Manufacturers: 3M
Description: GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 17.0"