CT36NT175-L
3M3M
CT36NT175-L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CT36NT175-L
Manufacturer/Brand: 3M
Product description 36" NATURAL 175LB CABLE TIE
Datasheets: CT36NT175-L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of CT36NT175-L
Part Number CT36NT175-L Manufacturer 3M
Description 36" NATURAL 175LB CABLE TIE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 51718 pcs Data sheet CT36NT175-L.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CT37001N002
CT37001N002
Manufacturers: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 10A 125V
In stock: 4676 pcs
Download: CT37001N002.pdf
RFQ
Manufacturers: APEM Inc.
Download: CT37031N002.pdf
RFQ
CT3684
CT3684
Manufacturers: Cal Test Electronics
Description: DIFFERENTIAL PROBE KIT, 50MHZ 10
In stock: 214 pcs
Download: CT3684.pdf
In stock: 197 pcs
Download: CT3685.pdf
Description: DIFFERENTIAL PROBE KIT, 100MHZ 1
In stock: 152 pcs
Description: DIFFERENTIAL PROBE KIT, 200MHZ 1