929834-05-16-RK
3M3M
929834-05-16-RK Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 929834-05-16-RK
Manufacturer/Brand: 3M
Product description CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
Datasheets: 1.929834-05-16-RK.pdf2.929834-05-16-RK.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of 929834-05-16-RK
Part Number 929834-05-16-RK Manufacturer 3M
Description CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 66150 pcs Data sheet 1.929834-05-16-RK.pdf2.929834-05-16-RK.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
929834-05-15-RK
929834-05-15-RK
Manufacturers: 3M
Description: CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS
In stock: 60851 pcs
Download: 929834-05-15-RK.pdf
RFQ
Manufacturers: 3M
Description: CONN HEADER .100 SNGL STR 18POS
Download: 929834-05-18.pdf
RFQ
Description: CONN HEADER .100 SNGL STR 19POS
Download: 929834-05-19.pdf
Download: 929834-05-18-RK.pdf
Description: CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
Description: CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS
Description: CONN HEADER .100 SNGL STR 17POS