929834-01-15-RK
3M3M
929834-01-15-RK Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 929834-01-15-RK
Manufacturer/Brand: 3M
Product description CONN HEADER 15POS SNGL .100 STR
Datasheets: 1.929834-01-15-RK.pdf2.929834-01-15-RK.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of 929834-01-15-RK
Part Number 929834-01-15-RK Manufacturer 3M
Description CONN HEADER 15POS SNGL .100 STR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 123201 pcs Data sheet 1.929834-01-15-RK.pdf2.929834-01-15-RK.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
929834-01-19-RK
929834-01-19-RK
Manufacturers: 3M
Description: CONN HEADER 19POS SNGL .100 STR
In stock: 95544 pcs
Download: 929834-01-19-RK.pdf
RFQ
Manufacturers: 3M
Description: CONN HEADER 12POS SNGL .100 STR
Download: 929834-01-12-RK.pdf
RFQ
Description: CONN HEADER 13POS SNGL .100 STR
Download: 929834-01-13.pdf
Download: 929834-01-12.pdf
Description: CONN HEADER 16POS SNGL .100 STR
Description: CONN HEADER 14POS SNGL .100 STR
Description: CONN HEADER 15POS SNGL .100 STR
Description: CONN HEADER 17POS SNGL .100 STR
Description: CONN HEADER 18POS SNGL .100 STR
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year