3801A/16-300
3M3M
3M
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3801A/16-300
Manufacturer/Brand: 3M
Product description CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 300'
Datasheets: 3801A/16-300.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 759 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Reference Price (In US Dollars)
90 pcs
  • Message
Specifications of 3801A/16-300
Part Number 3801A/16-300 Manufacturer 3M
Quantity Available 759 pcs Data sheet 3801A/16-300.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3801A/20
3801A/20
Manufacturers: 3M
Description: ROUND 20 COND FLT CABLE BLK 300'
In stock: 576 pcs
Download:
RFQ
38020
Manufacturers: Altech Corporation
Description: BLOCK PWR DISTRIB 1POS
In stock: 2418 pcs
Download: 38020.pdf
RFQ
380180
Manufacturers: Weidmuller
Description: BOX STEEL 18.03"L X 15.04"W
In stock: 112 pcs
Download:
3801A/14
3801A/14
Manufacturers: 3M
Description: ROUND 9 COND FLT CABLE BLK 300'
In stock: 883 pcs
Manufacturers: FLIR
Description: PASSIVE COMPONENT LCR METER
In stock: 384 pcs
Download: 380193.pdf
Manufacturers: Weidmuller
Description: BOX STEEL 35.98"L X 24.02"W
In stock: 48 pcs
Description: BOX STEEL UNPAINTED 30"L X 20"W
In stock: 64 pcs
Description: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
In stock: 2751 pcs
Manufacturers: Adafruit
Description: TT MOTOR ALL-METAL GEARBOX
Description: BOX S STEEL 9.02"L X 5.98"W
3801A/09
3801A/09
Description: CBL RIBN 9COND 0.050 BLACK 300'
Download: 3801A/09.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year