3565-144MMX100M
3M3M
3M
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3565-144MMX100M
Manufacturer/Brand: 3M
Product description 3565 144 MM X 100 M KUT
Datasheets: 3565-144MMX100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
48 pcs
  • Message
Specifications of 3565-144MMX100M
Part Number 3565-144MMX100M Manufacturer 3M
Description 3565 144 MM X 100 M KUT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3351 pcs Data sheet 3565-144MMX100M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3565-96MMX100M
3565-96MMX100M
Manufacturers: 3M
Description: 3565 96 MM X 100 M BULK
In stock: 4083 pcs
Download: 3565-96MMX100M.pdf
RFQ
Manufacturers: 3M
Description: DELTA CONN 50POS SOCK W/O INSERT
Download: 3565-1000.pdf
RFQ
3565
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: FUSE CLIP CART 15A CHASS MNT
Download: 3565.pdf
Description: 3565 120 MM X 100 M BULK
Download: 3565-120MMX100M.pdf
Description: CONN SCKT 50POS DELTA W/INSER
Description: CONN SCKT 50POS DELTA BAIL
Description: DELTA CONN 50 POS SOCK BAIL LOCK
Description: CONN SCKT 50POS DELTA W/O INS
Description: CONN SCKT 50POS DELTA BAILMOU
3565-0
Manufacturers: Pomona Electronics
Description: ADAPTER TEST CONN 12AWG PIN BLK
Description: DELTA CONN 50POS SOCKET W/INSERT
Description: ADAPTER TEST CONN 12AWG PIN RED
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year