3391/15SF
3M3M
3M
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3391/15SF
Manufacturer/Brand: 3M
Product description CABLE 15 COND .156" FLAT M-CLR
Datasheets:
  • Message
Specifications of 3391/15SF
Part Number 3391/15SF Manufacturer 3M
Description CABLE 15 COND .156" FLAT M-CLR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3285 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
33920
Manufacturers: Wiha
Description: HANDLE T-HANDLE 3/8"
In stock: 4767 pcs
Download:
RFQ
3391/06 100
Manufacturers: 3M
Description: CBL RIBN 6COND 0.156 MULTI 25'
Download: 3391/06 100.pdf
RFQ
Manufacturers: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 92X32MM 12VDC TERM
Download: 3392.pdf
Manufacturers: 3M
Description: CBL RIBN 8COND 0.156 MULTI 50'
Description: CBL RIBN 10COND 0.156 MULTI 5'
Description: CBL RIBN 18COND 0.156 MULTI 100'
In stock: 428 pcs
Description: CBL RIBN 22COND 0.156 MULTI 100'
In stock: 381 pcs
Download:
Description: CBL RIBN 15COND 0.156 MULTI 100'
Manufacturers: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 92X32MM 24VDC TERM
Description: CBL RIBN 4COND 0.156 MULTI 10'
3392M
3392M
Download: 3392M.pdf
Description: CBL RIBN 12COND 0.156 MULTI 100'
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year