2350-6221-TG
3M3M
2350-6221-TG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 2350-6221-TG
Manufacturer/Brand: 3M
Product description PIN STRIP HEADER 50 PIN STRAIGHT
Datasheets: 2350-6221-TG.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of 2350-6221-TG
Part Number 2350-6221-TG Manufacturer 3M
Quantity Available 29438 pcs Data sheet 2350-6221-TG.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
2350-5121TG
2350-5121TG
Manufacturers: 3M
Description: CONN STRIP HDR
In stock: 42797 pcs
Download:
RFQ
2350
Manufacturers: Adafruit
Description: ADDRESS LED DISCR SER WHITE 1=10
Download: 2350.pdf
RFQ
2350AH
2350AH
Manufacturers: Davies Molding, LLC.
Description: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Download: 2350AH.pdf
2350AE
2350AE
Download: 2350AE.pdf
Manufacturers: 3M
Description: PIN STRIP HEADER 50 PIN RIGHT AN
Download: 2350-5221-TG.pdf
Manufacturers: Weidmuller
Description: HEX KEY T-HANDLE 8MM 4.72"
Download: 235000000.pdf
Description: CONN HEADER 50POS STR .230" GOLD
Download: 2350-6121-TG.pdf
2350AF
2350AF
Download: 2350AF.pdf
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 43.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Download:
235080GR
235080GR
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: GEARRATCHET HDL 3/8DR
2350FB39A0050E
2350FB39A0050E
Manufacturers: Johanson Technology
Description: FILTER-BALUN COMBO 2.35GHZ 1:1
Manufacturers: Techspray
Description: TECHCLEAN WIPER
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year