060-75-02R10
3M3M
3M
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 060-75-02R10
Manufacturer/Brand: 3M
Product description 3M VISOR 060-75-02R10, GRAY
Datasheets:
RoHs Status Not applicable / Not applicable
Stock Condition 534 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 060-75-02R10
Part Number 060-75-02R10 Manufacturer 3M
Quantity Available 534 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: AMPLIFIER 10 VDC OUT 32 VDC INPU
In stock: 188 pcs
Download:
RFQ
060-N780-04
060-N780-04
Description: IND PRESSURE TRANSMITTER 250 PSI
In stock: 244 pcs
Download: 060-N780-04.pdf
RFQ
Description: IND PRESSURE TRANSMITTER 750 PSI
In stock: 283 pcs
Download: 060-N780-06.pdf
Description: AMPLIFIER FOR MV/V INPUT 5 V OUT
In stock: 196 pcs
Download:
Description: IND PRESSURE TRANSMITTER 1000 PS
In stock: 277 pcs
Description: BENCH TOP BRACKET FOR MODEL GM
In stock: 1094 pcs
Description: AMPLIFIER 20 MA OUT 32V INPUT
In stock: 190 pcs
Description: IND PRESSURE TRANSMITTER 200 PSI
In stock: 239 pcs
Description: AMPLIFIER 5 VDC OUTPUT 28 VDC IN
In stock: 195 pcs
Description: AMPLIFIER FOR MV/V INPUT 10V OUT
In stock: 227 pcs
Download: 060-6881-02.pdf
Description: IND PRESSURE TRANSMITTER 500 PSI
In stock: 265 pcs
060-J500-16
060-J500-16
Description: STRAIN GAGE MV/V BRIDGE
In stock: 75 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year